SKUP KATALIZATORÓW SAMOCHODOWYCH

SKUP KATALIZATORÓW

Specjalizujemy się w skupie katalizatorów oraz ich przetwarzaniu. Przyjmujemy zarówno katalizatory z wkładem ceramicznym, jak i metalowym ze wszystkich rodzajów samochodów, jak również monolit ceramiczny. Zajmujemy się skupem katalizatorów hurtowym i detalicznym.

Oferujemy bardzo jasne i przejrzyste warunki współpracy. Osobiście odbieramy katalizatory od naszych Klientów. Płacimy gotówką lub przelewem. Wystawiamy faktury VAT. Gwarantujemy korzystne ceny na skupie katalizatorów, oparte o aktualne kursy metali szlachetnych na najważniejszych giełdach światowych.

Gwarantujemy błyskawiczną wycenę każdego katalizatora samochodowego. Wycenę przeprowadzamy za pomocą analizy spektrometrem XRF. Szczegółowo bada on zawartość platyny, palladu i rodu w katalizatorze. Przy wycenie bierzemy pod uwagę między innymi takie czynniki jak: waga ceramiki, wilgotności ceramiki, zawartość metali: platyny (pt), palladu (pd), radu (rh).

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty, które umożliwiają nam prowadzenie skupu katalizatorów na terenie Polski.

Na naszym skupie katalizatorów przyjmujemy: katalizatory z rdzeniem ceramicznym, katalizatory z rdzeniem metalowym, filtry cząstek stałych FAP DPF, oraz monolit ceramiczny.

katalizator skup recykling